Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінилися правила охорони праці в кар’єрах

  • 26 березня 2018
  • 124

З 23 березня почав діяти наказ Мінсоцполітики № 2009 від 21.12.2017, яким актуалізовані Правила охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом.

Зокрема, уточнено вимоги до керівників гірничих підприємств, а також до водіїв технологічного транспорту. Крім того, введена заборона на допуск до виконання робіт осіб, які не пройшли навчання та інструктаж з питань безпеки праці.

Змінилися правила охорони праці в кар’єрах Читайте також: Інструктажі з охорони праці для водіїв

Також передбачена заборона на експлуатацію самоскидів вантажопідйомністю від 30 т і більше, якщо вони не укомплектовані пристроєм блокування (сигналізації) підняття кузова під повітряною високовольтною лінією. Ця вимога не поширюється на кар’єри, у яких відсутні перетини автомобільних шляхів з повітряними високовольтними ЛЕП. Одночасно передбачається проведення техогляду всіх автомобілів перед випуском на лінію.

Більша ж частина змін стосується виключення посилань на нормативні акти, які втратили силу, а також на ГОСТи, які більше не використовуються на території України. Крім того, окремі вимоги Правил приведено у відповідність до документів, які були прийняті після 2010 року.

Змінилися правила охорони праці в кар’єрах Дізнайтеся, які застарілі регуляторні акти у сферах охорони праці, пожежної безпеки та санітарного законодавства скасував Уряд у березні

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати