Скачайте План комплексних перевірок 2019

Служба охорони праці

Лікар потрапив у ДТП. Чи визнала комісія нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом?

  • 13 березня 2018
  • 119

5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з Києва на власному автомобілі. Біля с. Мрія лікар зупинився, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу, і був збитий автомобілем, що рухався по трасі.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди Б. отримав травми нижніх кінцівок.

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після одержання висновку про причини настання ДТП та осіб, які допустили порушення вимог безпеки руху від слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП у Київській області.

Розглянувши зібрані матеріали, комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку з лікарем Б., дійшла до висновку, що нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом, тому, що стався під час виконання лікарем-ендоскопістом ВОКГВВ своїх трудових обов’язків у відрядженні і на нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілим та його дружиною з метою розгляду соціальних питань щодо соціальних проблем, які виникли внаслідок нещасного випадку, розглянули пропозиції щодо їх розв’язання відповідними органами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати