-

Лікар потрапив у ДТП. Чи визнала комісія нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом?

13 березня 2018
137
Середній бал: 5 із 5

5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з Києва на власному автомобілі. Біля с. Мрія лікар зупинився, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу, і був збитий автомобілем, що рухався по трасі.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди Б. отримав травми нижніх кінцівок.

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після одержання висновку про причини настання ДТП та осіб, які допустили порушення вимог безпеки руху від слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП у Київській області.

Розглянувши зібрані матеріали, комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку з лікарем Б., дійшла до висновку, що нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом, тому, що стався під час виконання лікарем-ендоскопістом ВОКГВВ своїх трудових обов’язків у відрядженні і на нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілим та його дружиною з метою розгляду соціальних питань щодо соціальних проблем, які виникли внаслідок нещасного випадку, розглянули пропозиції щодо їх розв’язання відповідними органами.

logo