Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Держпраці можуть вернути право перевіряти підприємців без попередження

  • 21 лютого 2018
  • 445

Уряд ініціює законодавчі зміни з метою створення безпечних і здорових умов праці та пропонує зняти обмеження на проведення Держпраці перевірок дотримання законодавства про працю підприємствами.

Зокрема, пропонується конкретизувати норми законодавства щодо відновлення повноважень Держпраці в частині контролю за дотриманням законодавства про працю, зайнятість населення, охорони праці та гірничого нагляду.

Тобто, Держпраці можуть повернути можливість безперешкодно і в будь-який час здійснювати перевірки, а також вживати заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Це передбачено в проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці».

У пояснювальній записці сказано, що метою прийняття проекту акта є відновлення повноцінного державного гірничого нагляду, державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, охорону праці, гігієну праці відповідно до вимог Конвенцій Міжнародної організації праці.

Держпраці можуть вернути право перевіряти підприємців без попередження Читайте також: 

Серед іншого необхідність його ухвалення обгрунтовується тим, що ефективність здійснення інспекторами Держпраці заходів державного нагляду (контролю) забезпечується його раптовістю, можливістю, у разі загрози здоров’ю чи життю людини, зупинити виконання робіт, експлуатації устаткування підвищеної небезпеки.

Скачати проект Закону

Скачати пояснювальну записку

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати