Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради

  • 14 лютого 2018
  • 58

Представників інститутів громадянського суспільства запрошують долучитися до формування Громадської ради при Держпраці

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) подати заявки для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Державній службі України з питань праці.

Склад Громадської Ради Держпраці формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування з числа осіб, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської Ради та кандидатури яких внесені відповідними інститутами громадянського суспільства.

Не можуть бути членами громадської ради:

  • народні депутати;
  • посадові особи органів державної влади (навіть якщо їх делегували інститути громадянського суспільства).

До складу зазначеної громадської ради можуть входити представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, пов’язаній з діяльністю Держпраці (зокрема, у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкового державного соціального страхування, та з інших питань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96).

Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради Читайте також: Формуємо превентивну культуру охорони праці

Інститути громадянського суспільства делегують лише одного представника незалежно від осередків, філій, представництв. Делеговані інститутами громадянського суспільства особи мають бути особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в зборах потрібно подати заяву ініціативній групі у довільній формі. Вона має бути підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

СКАЧАТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Держпраці запрошує долучитися до формування Громадської ради

До заяви додається:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (додатково в електронному вигляді для оприлюднення);
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі якщо інститут громадянського суспільства працює менше року – за період діяльності) (додатково в електронному вигляді для оприлюднення);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи для участі в установчих зборах приймаються до 26 лютого 2018 року включно, з 10:00 до 17:00 щодня, окрім вихідних, за адресою: Державна служба України з питань праці, 01025, Київ, вул. Десятинна, 14, кабінет № 104.

Контакти ініціативної групи:

Кукайло Марина Олександрівна – відповідальний секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці, e-mail: kukailo@dsp.gov.ua, тел./факс (044) 248-74-36;

Маціяшко Валентин Апполінарійович – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці, e-mail: matsiachko@fpsu.org.ua, тел. 528-70-84.

Зубатенко Марина Євгеніївна – головний спеціаліст департаменту охорони праці Федерації профспілок України (тел. 287-40-91).

Установчі збори відбудуться 29 березня 2018 року. Початок роботи об 11-00 год.

Місце проведення: Державна служба України з питань праці, м. Київ, вул. Десятинна, 14, 3-й поверх, зал засідань № 319.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати