Затверджено вимоги до організації лікарсько-льотної експертизи

1 лютого 2018 16
Міноборони визначило єдині вимоги до організації та проведення лікарсько-льотної експертизи, яка є складовою військово-лікарської експертизи.

Лікарсько-льотна експертиза за показниками стану здоров’я, фізичного розвитку і професійно важливих психофізіологічних якостей визначає придатність осіб, що підлягають експертизі, до виконання польотів, управління безпілотними авіаційними комплексами, управління повітряним рухом, виконання стрибків з парашутом та навчання у ВНЗ.

Затверджено вимоги до організації лікарсько-льотної експертизи Читайте також на порталі:

Лікарсько-льотній експертизі підлягають:

  • особи льотного складу;
  • персонал з управління безпілотними авіаційними комплексами;
  • персонал з управління повітряним рухом;
  • парашутисти;
  • кандидати на навчання і курсанти, слухачі ВНЗ, що здійснюють підготовку льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами та управління повітряним рухом;
  • військовозобов'язані, які перебувають на обліку у військових комісаріатах на посадах льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами і управління повітряним рухом;
  • кандидати на посади льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами і управління повітряним рухом, парашутистів.

Медогляд проводиться позаштатними (постійно та тимчасово діючими) лікарсько-льотними комісіями амбулаторно або стаціонарно.

До складу комісії входять: терапевт, хірург, невропатолог, офтальмолог, стоматолог, отоларинголог, психіатр, (за потреби) можуть включатися лікарі інших спеціальностей.

Результати обстеження та свої висновки лікарі-фахівці записують в картку медичного огляду. За результатами експертизи приймається постанова.

Положення про лікарсько-льотну експертизу в державній авіації України затверджено наказом Міноборони від 20 листопада 2017 року № 607, який набрав чинності 30 січня.

Джерело ЛІГА:ЗАКОНПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль