Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Затверджено вимоги до організації лікарсько-льотної експертизи

  • 1 лютого 2018
  • 27

Міноборони визначило єдині вимоги до організації та проведення лікарсько-льотної експертизи, яка є складовою військово-лікарської експертизи.

Лікарсько-льотна експертиза за показниками стану здоров’я, фізичного розвитку і професійно важливих психофізіологічних якостей визначає придатність осіб, що підлягають експертизі, до виконання польотів, управління безпілотними авіаційними комплексами, управління повітряним рухом, виконання стрибків з парашутом та навчання у ВНЗ.

Затверджено вимоги до організації лікарсько-льотної експертизи Читайте також на порталі:

Лікарсько-льотній експертизі підлягають:

  • особи льотного складу;
  • персонал з управління безпілотними авіаційними комплексами;
  • персонал з управління повітряним рухом;
  • парашутисти;
  • кандидати на навчання і курсанти, слухачі ВНЗ, що здійснюють підготовку льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами та управління повітряним рухом;
  • військовозобов'язані, які перебувають на обліку у військових комісаріатах на посадах льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами і управління повітряним рухом;
  • кандидати на посади льотного складу, персоналу з управління безпілотними авіаційними комплексами і управління повітряним рухом, парашутистів.

Медогляд проводиться позаштатними (постійно та тимчасово діючими) лікарсько-льотними комісіями амбулаторно або стаціонарно.

До складу комісії входять: терапевт, хірург, невропатолог, офтальмолог, стоматолог, отоларинголог, психіатр, (за потреби) можуть включатися лікарі інших спеціальностей.

Результати обстеження та свої висновки лікарі-фахівці записують в картку медичного огляду. За результатами експертизи приймається постанова.

Положення про лікарсько-льотну експертизу в державній авіації України затверджено наказом Міноборони від 20 листопада 2017 року № 607, який набрав чинності 30 січня.

Джерело ЛІГА:ЗАКОН

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати