За недопуск до інспекційного відвідування підприємство оштрафовано на 320 тис. грн

31 січня 2018
212
Середній бал: 5 із 5

У Харківській області на комунальне підприємство накладено штраф у 320 тисяч гривень за недопуск до проведення інспекційного відвідування з питань оформлення трудових відносин.

До Головного управління Держпраці у Харківській області надійшла ухвала слідчого судді Харківського районного суду про проведення інспекційного відвідування комунального підприємства щодо додержання службовими особами вимог законодавства про працю, зокрема, в частині належного оформлення трудових відносин.

Однак до проведення інспекційного відвідування, яке відбулося 26 грудня 2017 року, керівництво підприємства державного інспектора праці не допустило.

Відповідно до cт. 265 Кодексу Законів про працю України в разі недопущення до проведення перевірки з питань:

  • виявлення порушень щодо фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту);
  • оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;
  • виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, створення перешкод у її проведенні

юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Уповноваженою особою ГУ Держпраці у Харківській області 25 січня 2018 року було накладено штраф на комунальне підприємство у розмірі 320 тисяч гривень.

За недопуск до інспекційного відвідування підприємство оштрафовано на 320 тис. грн Читайте також:

За інформацією Держпраці у Харківській області

logo