Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

На Держпраці у 2018 році не поширюватиметься мораторій на здійснення інспекційної діяльності

  • 22 грудня 2017
  • 715

На засіданні Кабінету Міністрів України, присвяченого питанням дерегуляції, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман визначив першочергові завдання в контексті дерегуляції. Йшлося про встановлення чітких критеріїв, за якими здійснюватиметься інспекційна діяльність, створення системи запобігання ризикам і запровадження чек-листів.

На Держпраці у 2018 році не поширюватиметься мораторій на здійснення інспекційної діяльності Читайте також: Як Держпраці підприємства перевіряє

За словами глави Уряду, у кожному контролюючому органі мають бути запроваджені система оцінки та запобігання ризикам і чек-листи.

«До 1 квітня в кожному контролюючому органі повинна бути така система уникнення ризиків і чек-листи, які ми будемо моніторити», – наголосив Володимир Гройсман.

На Держпраці у 2018 році не поширюватиметься мораторій на здійснення інспекційної діяльності Читайте також: Охорона праці по-новому: яких змін варто чекати роботодавцям

Пріоритетним завданням Уряд визначив зростання економіки. На це спрямовані ключові програми підтримки цілих галузей промисловості та напрямків діяльності підприємців. У зв’язку з цим Кабмін схвалив пакет документів щодо дерегуляції та зміни системи державного нагляду і контролю та скасував близько 300 регуляторних актів, що створювали перешкоди для розвитку підприємництва і збільшували витрати на ведення господарської діяльності.

Мораторій на здійснення інспекційної діяльності в наступному році не поширюватиметься на Держпраці, адже, окрім інших, питання подолання незадекларованої праці є одним із шляхів зростання економіки.

Джерело Держпраці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати