Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Підприємства, які виконують роботи підвищеної небезпеки, перевірятимуть ретельніше

  • 18 грудня 2017
  • 669

Головне управління Держпраці у Херсонській області у 2018 році планує активізувати роботу щодо виявлення суб’єктів господарювання, які незаконно виконують роботи підвищеної небезпеки. У зоні особливою уваги опиняться АЗС та АГЗП.

Існують види підприємницької діяльності з високим ризиком негативного впливу на екологічну або суспільну безпеку населення, які підлягають посиленому контролю з боку уповноважених державних органів. До таких видів належать АЗС та АГЗП.

Фізичні або юридичні особи, які бажають здійснювати діяльність, що може становити підвищену небезпеку, повинні узгодити з державою своє право на провадження такої діяльності шляхом отримання відповідних дозволів.

Підприємства, які виконують роботи підвищеної небезпеки, перевірятимуть ретельніше Читайте також: Кабмін змінив періодичність нагляду за суб’єктами господарювання з високим ступенем ризику

Станом на 01.12.2017 Головним управлінням Держпраці у Херсонській області на цей вид діяльності було видано 76 дозволів. Водночас у  2017 році під час перевірок виявлено 10 підприємств, які працюють без дозвільних документів. За рішеннями суду роботу цих підприємств припинено.

Відповідно до частини 12 статті 21 Закону України «Про охорону праці» для суб’єктів господарювання, які порушують вимоги закону, передбачено, зокрема, анулювання дозволу органом, який видав цей дозвіл.

У порушення законодавства посадових осіб Головного управління Держпраці у Херсонській області не допущено до проведення планової перевірки Приватного підприємства «Чонгар», що займається роздрібною торгівлею зрідженим газом в смт Білозерка. У зв’язку з цим Головним управлінням анульовано дозволи Приватного підприємства «Чонгар» на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.

Наразі на розгляді Херсонського окружного адміністративного суду перебувають дві позовні заяви ПП «Чонгар», їх розгляд триває вже понад 2 місяці, бо умисно затягується суб’єктом господарювання, який неодноразово подавав клопотання про перенесення розгляду справ.

Підприємства, які виконують роботи підвищеної небезпеки, перевірятимуть ретельніше Читайте також: Посадові інструкції відповідальних за експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки

За фактом вчинення правопорушення  Головне управління звернулось до Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області щодо незаконної експлуатації об’єкта підвищеної небезпеки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати