Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

У 2018 році посилять нагляд за безпечною експлуатацією транспортних засобів на підприємствах

  • 8 грудня 2017
  • 261

У наступному році в Держпраці планують організувати низку заходів державного нагляду за безпечною експлуатацією транспортних засобів та проведенням медичних оглядів водіїв на підприємствах торгівлі, харчової та переробної промисловості, сільського господарства та соціально-культурної сфери.

Про це 5 грудня повідомив директор департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки – начальник відділу нагляду в АПК і СКС Микола Радіонов під час семінару-навчання для начальників відділів нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері територіальних органів Держпраці та головних інспекторів, які здійснюють державний нагляд у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу.

У 2018 році посилять нагляд за безпечною експлуатацією транспортних засобів на підприємствах Читайте також: Розслідування та облік нещасних випадків на виробництвіХто і кому повинен повідомити, що на підприємстві стався нещасний випадок

М. Радіонов навів невтішну статистику нещасних випадків на виробництві, повʼязаних з ДТП, акцентувавши увагу на тому, що найбільше гине працівників агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери. Він зазначив, що з початку 2017 року в Україні внаслідок ДТП загинуло 112 осіб, що становить 35% від загальної кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком.

Крім того, зважаючи на суттєве зростання нещасних випадків зі смертельним наслідком у лісовій галузі (з початку року загинуло 17 працівників), Держпраці внесла пропозиції включити до Стратегії розвитку лісового господарства низку заходів, спрямованих на вдосконалення системи управління охороною праці, що має мінімізувати ризики виникнення нещасних випадків.

Джерело Держпраці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати