-

Під час перевірки підприємств Кіровоградщини виявлено понад 16 тис. порушень

5 грудня 2017
98
Середній бал: 5 із 5

Від початку 2017 року в Кіровоградській області було перевірено більше 170 суб’єктів господарювання та виявлено понад 16 тис. порушень у сфері охорони праці.

За результатми перевірок до адміністративного суду направлено 18 позовних заяв – призупинено роботу 31 об’єкта, на порушників накладено більше 700 штрафів на суму 246 тис. грн.

Під час перевірки підприємств Кіровоградщини виявлено понад 16 тис. порушень Читайте також: Як Держпраці підприємства перевіряє

Погіршала в області ситуація з травматизмом на виробництві. Від початку року сталося 107 нещасних випадків на виробництві, під час яких постраждали 111 працівників (за аналогічний період минулого року – 77 працівників). Найбільше травмованих працівників – у Кропивницькому (61 особа), у Кіровоградському районі та місті Олександрії (по 7 осіб), у Маловисківському районі (6 осіб), у Знам’янському, Новоукраїнському районах та місті Світловодську (по 4 особи).

Зменшився рівень смертельного травмування працівників (6 проти 14 за аналогічний період минулого року). Зокрема, 2 летальних випадки сталися у сільському господарстві, по 1 випадку на автомобільному транспорті, у газовій, хімічній та харчовій промисловості.

Серед головних причин, що призвели до нещасних випадків – порушення трудової та виробничої дисципліни, зокрема, перебування на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння, а також використання техніки та обладнання, що не пройшли технічні огляди.

З метою попередження нещасних випадків на виробництві, у поточному році фахівцями управління Держпраці проведено на підприємствах та в установах області майже 900 профілактичних заходів з охорони праці та промислової безпеки.

За інформацією Кіровоградської обласної державної адміністрації

logo