Держпраці продовжує співпрацю з МОП

15 жовтня 2015
67
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби.

Експерти Міжнародної організації праці зазначили, що МОП переймається покращенням діяльності Держпраці. Це входить у рамки розвитку програми про «гідну працю». Важливо визначити головні напрями роботи, обмінятися необхідною інформацією. Для України — це можливість показати рух на шляху євроінтеграції в контексті ратифікації Конвенції МОП.

Під час робочих зустрічей активно обговорювались питання розвитку міжнародних стандартів з питань праці в Україні. У ході засідань проаналізували досвід країн Європи, обговорили функції та підготовку інспекторів тощо.

Наступним кроком у роботі буде підготовка та обмін відповідними документами на основі напрацьованої інформації щодо функцій, організаційної структури та варіантів технічної співпраці.

logo