Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Держпраці продовжує співпрацю з МОП

  • 15 жовтня 2015
  • 44

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби.

Експерти Міжнародної організації праці зазначили, що МОП переймається покращенням діяльності Держпраці. Це входить у рамки розвитку програми про «гідну працю». Важливо визначити головні напрями роботи, обмінятися необхідною інформацією. Для України — це можливість показати рух на шляху євроінтеграції в контексті ратифікації Конвенції МОП.

Під час робочих зустрічей активно обговорювались питання розвитку міжнародних стандартів з питань праці в Україні. У ході засідань проаналізували досвід країн Європи, обговорили функції та підготовку інспекторів тощо.

Наступним кроком у роботі буде підготовка та обмін відповідними документами на основі напрацьованої інформації щодо функцій, організаційної структури та варіантів технічної співпраці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати