Держпраці продовжує співпрацю з МОП

15 жовтня 2015 42
13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби

13-14 жовтня відбулися зустрічі керівництва та фахівців Держпраці із представниками місії Міжнародної організації праці (МОП) щодо співпраці та розбудови потенціалу і можливостей служби.

Експерти Міжнародної організації праці зазначили, що МОП переймається покращенням діяльності Держпраці. Це входить у рамки розвитку програми про «гідну працю». Важливо визначити головні напрями роботи, обмінятися необхідною інформацією. Для України — це можливість показати рух на шляху євроінтеграції в контексті ратифікації Конвенції МОП.

Під час робочих зустрічей активно обговорювались питання розвитку міжнародних стандартів з питань праці в Україні. У ході засідань проаналізували досвід країн Європи, обговорили функції та підготовку інспекторів тощо.

Наступним кроком у роботі буде підготовка та обмін відповідними документами на основі напрацьованої інформації щодо функцій, організаційної структури та варіантів технічної співпраці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль