Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн

27 листопада 2017
44
Середній бал: 5 із 5

Головним управлінням Держпраці у Львівській області оштрафовано товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається пасажирськими перевезеннями та зареєстроване у м. Дрогобич, за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Під час інспекційних відвідувань було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці стосовно 52 працівників товариства. Зокрема, працівникам не було проведено індексацію грошових доходів,  доплат за роботу  у нічний час та святкові дні.

Відтак, Головним управлінням Держпраці у Львівській області, на підставі абз. 4 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, тобто за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, перевізника–порушника оштрафовано на 1 млн 664 тис. грн.

З початку року на Львівщині за  недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці Головним управлінням застосовано 11 фінсанкцій на загальну суму 2 млн 592 тис. грн.

Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн Читайте також: Профілактика стомлюваності водіїв: організація робочих місць, режиму праці і відпочинку та правильного харчування

За інформацією Держпраці у Львівській області

logo