Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн

  • 27 листопада 2017
  • 28

Головним управлінням Держпраці у Львівській області оштрафовано товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається пасажирськими перевезеннями та зареєстроване у м. Дрогобич, за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Під час інспекційних відвідувань було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці стосовно 52 працівників товариства. Зокрема, працівникам не було проведено індексацію грошових доходів,  доплат за роботу  у нічний час та святкові дні.

Відтак, Головним управлінням Держпраці у Львівській області, на підставі абз. 4 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, тобто за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, перевізника–порушника оштрафовано на 1 млн 664 тис. грн.

З початку року на Львівщині за  недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці Головним управлінням застосовано 11 фінсанкцій на загальну суму 2 млн 592 тис. грн.

Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн Читайте також: Профілактика стомлюваності водіїв: організація робочих місць, режиму праці і відпочинку та правильного харчування

За інформацією Держпраці у Львівській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати