Роботодавці мають до 1-го грудня визначитися, хто підлягає медогляду в 2018 році

27 листопада 2017
2797
Середній бал: 5 із 5

До 01.12.2017 роботодавці мають надати до управління з питань праці Головного управління Держпраці у відповідній області заяву щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2018 році.

Процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та осіб віком до 21 року визначено «Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246 (далі – Порядок № 246).

Начальник управління з питань праці визначає фахівця відділу з питань гігієни праці, відповідального за проведення визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду.

Фахівець відділу з питань гігієни праці, роботодавець та представник профспілки узгоджують дату та час проведення роботи з визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду та складають Акт (форма зазначена у Додатку 1 Порядку № 246 СКАЧАТИ) визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2018 році.

Роботодавці мають до 1-го грудня визначитися, хто підлягає медогляду в 2018 році Детальніше про порядок організації медогляду читайте в нашій статті Медогляди для працівників, що виконують роботи у шкідливих умовах

За інформацією Держпраці у Дніпропетровській області

logo