Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Роботодавці мають до 1-го грудня визначитися, хто підлягає медогляду в 2018 році

  • 27 листопада 2017
  • 2741

До 01.12.2017 роботодавці мають надати до управління з питань праці Головного управління Держпраці у відповідній області заяву щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2018 році.

Процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та осіб віком до 21 року визначено «Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246 (далі – Порядок № 246).

Начальник управління з питань праці визначає фахівця відділу з питань гігієни праці, відповідального за проведення визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду.

Фахівець відділу з питань гігієни праці, роботодавець та представник профспілки узгоджують дату та час проведення роботи з визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду та складають Акт (форма зазначена у Додатку 1 Порядку № 246 СКАЧАТИ) визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2018 році.

Роботодавці мають до 1-го грудня визначитися, хто підлягає медогляду в 2018 році Детальніше про порядок організації медогляду читайте в нашій статті Медогляди для працівників, що виконують роботи у шкідливих умовах

За інформацією Держпраці у Дніпропетровській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати