Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Працює без дозволів: при перевірці ПрАТ «РОДИНА» не знайдено належних дозвільних документів на виконання робіт підвищеної небезпеки

  • 24 жовтня 2017
  • 446

Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області планово перевірили дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ПрАТ «РОДИНА». Підприємство займається випуском хлібобулочних виробів та солодощів.

Спеціалісти Управління перевірили ефективність діяльності служби охорони праці, два кондитерські та хлібобулочний цехи, ремонтно-механічну дільницю, холодильне устаткування та фреонові холодильні установки КНС, каналізаційно-насосну станцію та водопровідно-каналізаційні колодязі, газонебезпечні роботи, систему газопостачання підприємства, об’єкти котлонагляду та вантажопідіймальні споруди, ліфти вантажні, енергослужбу, автогосподарство.

Загалом інспектори виявили 137 порушень.

Частину з них усунено під час перевірки. Але недоліки мають системний характер, є фактично в усіх структурних підрозділах. Зокрема, частина технологічного обладнання експлуатується без захисних огороджень рухомих частин, блокувальних пристроїв та надійного заземлення металевих частин, є доступ до струмовідних частин електроустановок. Не повною мірою виконуються організаційні заходи для безпечного проведення робіт підвищеної небезпеки: не оформлюються (не видаються) наряди-допуски на деякі види робіт.

На ПрАТ «РОДИНА» відсутні належні дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки, зокрема, на зварювальні, зберігання балонів та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме: підйомники, що експлуатуються в хлібобулочному та кондитерських цехах №1, №2, посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа тощо.

За результатами перевірки керівництву підприємства видані приписи для усунення порушень.

Джерело: офіційний сайт Держпраці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати