Голова Держпраці нагородив переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

17 жовтня 2017
189
Середній бал: 5 із 5

За ініціативи Держпраці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.

Учасники конкурсу оцінювалися за такими критеріями, як:

До складу комісії увійшли:

  • посадові особи Держпраці;
  • представники міністерств, центральних та місцевих органів виконавчої влади;
  • представники об’єднань роботодавців та профспілкових організацій;
  • представники Фонду соціального страхування України.

«Ідея конкурсу визріла давно, адже такий захід є потужним стимулом до вдосконалення системи охорони праці на вітчизняних підприємствах. Інтеграція України до європейського співтовариства, реформування в цьому форматі усіх сфер економіки, імплементація європейських норм в українське законодавство – всі ці процеси стрімко набирають обертів в сучасних реаліях. Так само потребує докорінних змін і сфера охорони праці. Безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для працівників» відзначив Голова Держпраці Роман Чернега.

Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських обʼєднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий акцентував у своїй промові на важливості проведення такого конкурсу, запровадження передових технологій виробництва, організації та охорони праці.

«Можна з упевненістю сказати, що Україна має гарні перспективи, щоб бути рівною серед інших країн Європейського Союзу. А однією з ознак цивілізованих країн є забезпечення роботодавцем і гарантування державою безпечних і нешкідливих умов праці для працівників», – зазначив Григорій Осовий.

Організований Держпраці Всеукраїнський конкурс планується проводити щорічно за результатами роботи протягом року. 

Джерело: офіційний сайт Держпраці

logo