Порушення законодавства про охорону праці: використання електрообладнання на ТзОВ «Бетонбуд» загрожує здоров’ю і життю працівників

31 серпня 2017 89
ГУ Держпраці у Львівській області звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом щодо заборони експлуатації електрообладнання, яке становить загрозу здоров’ю і життю працівників ТзОВ «Бетонбуд».

17.08.2017 відбулася планова перевірка на ТзОВ «Бетонбуд» щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці (НПАОП) та промислової безпеки при експлуатації електрообладнання.

В результаті проведеної перевірки були виявлені факти порушення вимог чинних НПАОП, які створюють загрозу життю та здоров’ю працівників ТзОВ «Бетонбуд», і які не були своєчасно усунені на момент проведення планової перевірки.

Було виявлено:

  • підприємство не отримало дозвіл ГУ Держпраці на виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В та дозвіл на експлуатацію електричного устаткування електричних станцій та мереж напругою понад 1000 В;
  • на ТзОВ «Бетонбуд» не проведені випробування електрообладнання 6/0,4 кВ та не випробувані засоби захисту (покажчик напруги до 1000 В, інструмент з ізолювальними ручками);
  • на працюючому трансформаторі КТП-6/0,4 кВ № 1663 рівень масла нижче позначки, що відповідає температурі навколишнього середовища.

«У зв’язку з виникненням умов, за яких подальша експлуатація електрообладнання КТП-6/0,4 кВ № 1663 та КТП-6/0,4 кВ № 1774 становить загрозу здоров’ю і життю працівників ТзОВ «Бетонбуд», є передбачені законом підстави для заборони експлуатації цього електрообладнання до усунення порушень», – зазначено у позові.

Джерело: офіційний сайт ГУ Держпраці у Львівській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер журналу

Серпневий Довідник вже на сайті

«Наказ про дії персоналу під час аварій та нещасних випадків»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль