text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

З 01.09.2017 тарифні ставки та посадові оклади будівельників підвищать на 35%

  • 28 серпня 2017
  • 135

Галузева Угода передбачає для будівельників підвищення заробітної плати та умов оплати праці

Галузева Угода між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України передбачає:

  • підвищення на 35% тарифних ставок та посадових окладів, які розраховують із прожиткового мінімуму з 01.09.2017, а з 01.12.2017 — на 60% ;
  • введення додаткових гарантій захисту робочих місць робітників від масових звільнень відповідно до Директиви 98/59/ЄС. Сторони також домовились про проведення переговорів щодо імплементації кращих міжнародних практик в українському законодавстві щодо безпеки і гігієни праці будівельників (Конвенції Міжнародної організації праці 167, 121 та 187). Визначено забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також соціального захисту та обов’язкового спеціального страхування на випадок інфікування ВІЛ-інфекцією. За інформацією профспілки Угода матиме вплив на умови праці і заробітну плату більше як 650 000 працівників будівельної галузі в Україні, а також десятків тисяч працівників суміжних професій, які згадуються в тексті Угоди.

За інформацією Федерації професійних спілок України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся