Осінні семінари з охорони праці успішно пройшли в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому

27 жовтня 2015 72
Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів

Для редакції журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (далі — Довідник) стало доброю традицією проведення безкоштовних освітніх заходів з актуальних питань охорони праці в різних куточках України, метою яких є підвищення освітнього рівня спеціалістів.

Цієї осені заходи для широкого кола слухачів відбулися в Одесі, Полтаві, Вінниці та Хмельницькому. Загалом семінари відвідали близько тисячі спеціалістів з охорони праці.

Лекції читали досвідчені фахівці своєї справи — Ольга Чернетенко, редактор-експерт Довідника, та Микола Федоренко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області, постійний автор Довідника.

На семінарах докладно розглянули такі питання: пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці, атестація робочих місць за умовами праці, проведення робіт за нарядом-допуском та допуск сторонніх організацій на територію діючого підприємства.

Також слухачам було представлено експертно-правову систему «Expertus: Охорона праці» та продемонстровано її можливості.

Усі учасники семінарів отримали подарунковий випуск журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», сертифікат на знижку на передплату у видавництві та сертифікат учасника. Але головним надбанням стала можливість отримати відповіді експертів на нагальні питання та поспілкуватися з колегами.

Команда напряму «МЦФЕР: Охорона праці» щиро вдячна спільноті спеціалістів з охорони праці кожного міста за проявлений інтерес до наших заходів та небайдужість до збереження людського життя. Дякуємо за ваші відгуки, позитивні емоції та приємні спогади про кожне місто.

Окремо подяку висловлюємо нашим партнерам ― осередкам професійних спілок, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, уповноваженим особам міських та обласних адміністрацій, територіальним управлінням, представникам Держпраці та консультаційним центрам з охорони праці. Ваша підтримка стала запорукою успіху проведення семінарів. Маємо надію, що ця співпраця  продовжиться і надалі.

 Чекайте на нові семінари від Довідника у 2016 році!

Як проходили семінари у різних містах — можете переглянути на світлинах

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Розсилка

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах