text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Тривають профілактичні заходи з охорони праці в АПК Луганщини

 • 9 серпня 2017
 • 29

На підприємствах агропромислового комплексу області тривають превентивні заходи з охорони праці

Продовжуючи роботу з проведення превентивних заходів, що мають на меті запобігання нещасних випадків в агропромисловому комплексі, інспекторським складом відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області були проведені семінар-наради на підприємствах АПК області з загальною темою «Дотримання вимог безпеки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу під час проведення зернозбиральних робіт».

Зокрема, такі заходи пройшли в Управліннях агропромислового розвитку Кремінської, Новопсковської та Марківської районних державних адміністрацій, ТОВ «Білолуцьк Агро» (Новопсковський р-н), ПП «Дорошенко М.І.» (Марківський р-н) ФГ «Мирна долина» (м. Сватове), ПСП «Україна» (смт. Троїцьк), ПП «КАУТ» (Кремінський р-н), КФГ «Мир» (Станично-Луганській р-н), СТОВ «Деметра», ПСП «Флора» (Новоайдарський р-н), ФГ «Світанок», ФГ «Віктор», ТОВ «Стан» (Попаснянського р-н) та на інших підприємствах агропромислового комплексу області.

Темами семінарів-нарад в зазначених установах були: «Вимоги щодо виробничого обладнання та організації робочих місць», «Дотримання вимог з охорони праці при працевлаштуванні неповнолітніх», «Вимоги безпеки під час ремонту сільськогосподарської техніки», «Дотримання вимог безпеки при вантажно-розвантажувальних роботах», «Вимоги безпеки при виконанні робіт з інструментом та пристосуваннями», «Вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів автомобілями при виконанні зернозбиральних робіт».

Під час проведення вищезазначених заходів з працівниками установ та підприємств обговорювались наступні питання:

 • створення комісій з перевірки стану охорони праці на підприємстві;
 • виконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці у тому числі тимчасово залучених працівників;
 • проведення позапланових інструктажів з охорони праці ;
 • проходження трактористами, комбайнерами, їх помічники та іншими особами, задіяними на роботах по збиранню врожаю, протипожежного інструктажу;
 • розробка маршрутів безпечного пересування сільськогосподарських машин і агрегатів до місця виконання робіт;
 • заправляння машин у нічний час у польових умовах;
 • заправляння збиральної техніки у хлібних масивах;
 • дотримання протипожежних вимог у місцях зберігання сільськогосподарської та іншої техніки, що використовується під час збирання врожаю;
 • забезпечення контролю за проведенням передрейсових медичних оглядів механізаторів та водіїв;
 • сприяння роботі консультаційних пунктів безпосередньо на виробничих ділянках.

Данні превентивні заходи проводяться за сприяння місцевих органів влади та керівництва підприємств АПК. Такі заходи дають змогу, не дивлячись на ряд складнощів, пов’язаних із проведенням АТО на території Луганської області, підтримати охорону праці підприємств агропромислового комплексу на належному рівні. Завдяки співпраці ГУ Держпраці у Луганській області та зазначених підприємств в рамках проведення превентивних заходів з охорони праці, робота відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці ведеться в тому числі й на тих підприємствах, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування.

Джерело: ГУ Держпраці в Луганській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся