Проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»

18 липня 2017 51
Відповідно до вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Держпраці оприлюднила проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»

Проект розроблений відповідно до п. 28 Плану заходів з імплементації розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2016-2019 роки, затвердженого розпорядженням КМУ від 18.02.2016 № 217-р, та Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленої розпорядженням КМУ  від 19.08.2015 № 844-р.

Проект акта підготовлено з метою запровадження у сфері технічного регулювання щодо вибухових матеріалів промислового призначення Технічного регламенту, який забезпечить формування внутрішнього ринку України відповідно до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейським Союзом.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій або електронній формі протягом двох місяців з дня оприлюднення проекту постанови за адресою:

01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail: dsp@dsp.gov.ua.

Скачати документи:

Скачати усі документи одним файлом

Проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер журналу

Серпневий Довідник вже на сайті

«Наказ про дії персоналу під час аварій та нещасних випадків»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль