text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Проект наказу «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями»

  • 17 липня 2017
  • 687

На офіційному сайті Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями» (далі – проект акта), який розроблено на виконання пункту 396 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням КМУ від 17.09.2014 № 847-р.

Метою розроблення проекту акта є імплементація положень Директиви Ради 90/270/ЄЕС від 29 червня 1990 року про мінімальні вимоги безпеки та здоров’я при роботі з екранними пристроями (п’ята рамкова Директива в значенні частини 1 статті 16 Директиви 89/391/ЄЕС).

Досягнення мети передбачається шляхом затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями та фактичної реалізації положень цього нормативно-правового акта.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 289-41-52.

Скачати документи:

Скачати усі документи одним архівом

Проект наказу «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся