• Головна сторінка
 • » Новини
 • » Проект наказу «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями»

Проект наказу «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями»

17 липня 2017 171
На офіційному сайті Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями» (далі – проект акта), який розроблено на виконання пункту 396 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням КМУ від 17.09.2014 № 847-р.

Метою розроблення проекту акта є імплементація положень Директиви Ради 90/270/ЄЕС від 29 червня 1990 року про мінімальні вимоги безпеки та здоров’я при роботі з екранними пристроями (п’ята рамкова Директива в значенні частини 1 статті 16 Директиви 89/391/ЄЕС).

Досягнення мети передбачається шляхом затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями та фактичної реалізації положень цього нормативно-правового акта.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 289-41-52.

Скачати документи:

Скачати усі документи одним архівом

Проект наказу «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями»Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.