Про результати проекту МОП «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників»

2 листопада 2015
72
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників». Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій

Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників».

Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій.

Нагадаємо, що спільно з Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІД та Фондом народонаселення ООН проект «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників» було впроваджено у Черкаській області протягом 2015 року.

За результатами проведеної роботи 2017 працівників та студентів пройшли тестування на ВІЛ, (7 осіб дізналися про свій ВІЛ+ статус та були направлені до СНІД-центру на лікування), близько 8 тис. працівників і студентів ознайомлено за програмою, 22 медпрацівника пройшли навчання з дотестового консультування.

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ
logo