Про результати проекту МОП «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників»

2 листопада 2015 46
Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників». Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій

Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників».

Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій.

Нагадаємо, що спільно з Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІД та Фондом народонаселення ООН проект «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників» було впроваджено у Черкаській області протягом 2015 року.

За результатами проведеної роботи 2017 працівників та студентів пройшли тестування на ВІЛ, (7 осіб дізналися про свій ВІЛ+ статус та були направлені до СНІД-центру на лікування), близько 8 тис. працівників і студентів ознайомлено за програмою, 22 медпрацівника пройшли навчання з дотестового консультування.

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль