• Головна сторінка
 • » Новини
 • » Контроль стану охорони праці
 • » Затверджено зміни до постанов, якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі рибного господарства та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Затверджено зміни до постанов, якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі рибного господарства та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

7 липня 2017 36
КМУ затвердив постановою від 04.07.2017 № 461 зміни до двох своїх постанов.

Відтепер періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості Держрибагентством, затверджених постановою КМУ від 14 жовтня 2009 р. № 1126, не частіше 1-го разу на 2 роки.

Також змінилася вимога щодо періодичності здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством рибного господарства, затверджених постановою КМУ від 17 квітня 2013 р. № 276, і тепер становитиме не частіше 1-го разу на 2 роки.

Зазначимо, що у попередніх редакціях обох документів періодичність планових заходів державного нагляду (контролю) становила не частіше ніж 1 раз на рік.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.