• Головна сторінка
 • » Новини
 • » Оголошення Держпраці щодо листів-заявок навчальних центрів про проведення перевірки знань з охорони праці

Оголошення Держпраці щодо листів-заявок навчальних центрів про проведення перевірки знань з охорони праці

16 червня 2017 276
16.06.2017 на офіційному порталі Державної служби України з питань праці з’явилося звернення до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15.

Держпраці просить надсилати листи-заявки про проведення перевірки знань з питань охорони праці до Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях.

Листи-заявки навчальних центрів, що здійснюють свою діяльність у місті Києві та Київській області, надсилати до державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» за адресою: вул. Вавілових, 10а, м. Київ.

У листі-заявці потрібно зазначити:

 • ПІБ посадових осіб
 • посади
 • місце роботи (назва підприємства, його чисельність та КВЕД основного виду діяльності).

Скачати Перелік рекомендаційних питань для перевірки знань з питань охорони праці для суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення

Оголошення Держпраці щодо листів-заявок навчальних центрів про проведення перевірки знань з охорони праціВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.