Українська делегація на Міжнародній конференції праці в Женеві

14 червня 2017 26
Українська делегація, яку очолює Міністр соціальної політики України Андрій Рева, бере участь у 106–й сесії Міжнародної конференції праці (далі – МКП), що проходить у Женеві.

Головними питаннями, що мають відношення до України та розглядаються на МКП, є:

 • справедливий перехід до екологічної стійкості;
 • гідні умови праці;
 • забезпечення миру та стабільності в світі.

У своєму виступі Андрій Рева зауважив, що КМУ приділяє значну увагу питанням довкілля через призму забезпечення гідної праці та сталого економічного зростання. Україна активно підтримує Цілі сталого розвитку та працює над їх включенням до нової Рамкової програми допомоги з розвитку між Урядом України та ООН (ЮНДАФ) на період 2018-2022 рр, де екологічні питання постають разом з питаннями економічного зростання і зайнятості.

КМУ спрямовує зусилля на забезпечення адаптації національного законодавства до міжнародних трудових норм та стандартів ЄС із:

 • вдосконалення механізмів управління;
 • створення сприятливих умов для підприємств;
 • забезпечення українським жінкам і чоловікам рівного доступу до кращих та «зелених» робочих місць і соціального захисту.

Також у рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» у 4-ох областях України стартував пілотний проект з подолання незадекларованої праці.

Основні завдання кампанії є:

 • визначити заходи і способи інформаційно-роз’яснювальної роботи;
 • знайти найоптимальніші інструменти виявлення на підприємствах неоформлених працівників;
 • організувати збір і аналіз отриманої інформації;
 • налагодити належну взаємодію з органами державної влади, територіальними громадами та соціальними партнерами.

Гай Райдер, Генеральний директор МОП, відзначив покращення в Україні в напрямку соціального діалогу та позитивно оцінив докладені зусилля зі скасування мораторію на інспекцію праці. Він запевнив у подальшій підтримці України на шляху впровадження рушійних перетворень.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Міністр праці, добробуту та соціального страхування Кіпру Зета Еміліаніду підписали в рамках 106-ї сесії МКП Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.