text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Встановлено причину загибелі тракториста на Кіровоградщині

  • 6 червня 2017
  • 44

Комісія Управління Держпраці у Кіровоградській обл. завершила спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком в одному із фермерських господарств Кіровоградського району.

Обставини нещасного випадку

Тракторист (31 р.) на початку робочого дня поїхав дискувати одне із полів господарства. Близько 15-00 год. керівник фермерського господарства виїхав, щоб проконтролювати роботу працівника.

Побачивши, що трактор їде не тією ділянкою, що треба було дискувати, а по сусідньому полю, засіяному озимою пшеницею, голова господарства наздогнав трактор і виявив відкриту кабіну без тракториста в машині. Об’їжджаючи поле, фермер знайшов зниклого працівника за 300 м від трактора без ознак життя.

Результати розслідування

Встановлено, що потерпілий розвертав трактор для продовження боронування у зворотному напрямку. Щоб простежити рух трактора з бороною через борозду, він підвівся з сидіння.

Від коливання трактора під час перетину борозди працівник не втримався на ногах, машинально рукою відчинив праві двері і випав з кабіни, внаслідок чого потрапив під диски борони та смертельно травмувався.

Висновки комісії

Цей нещасний випадок згідно з п. 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 № 1232, вважається таким, що пов’язаний з виробництвом.

Було складено акт за формою Н-1 і цей випадок узято на облік фермерського господарства.

Джерело: офіційний портал Держпраці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся