Проблеми охорони праці в агропромисловому комплексі розглянуто на семінарі-нараді в Херсонській області

2 червня 2017 59
В Херсонській області триває триденний семінар-нарада «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери».

У семінарі беруть участь:

Доповідачі розповіли присутнім про свої напрацювання щодо попередження виробничого травматизму в агропромисловому комплексі та у соціально-культурній сфері, а також обговорили нагальні питання організації наглядової діяльності на підприємствах аграрної галузі.

Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та у соціально-культурній сфері Департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці Микола Радіонов наголосив на необхідності ефективної взаємодії посадових осіб управлінь Держпраці з керівниками підприємств.

«Наша мета – зробити так, щоб керівник став прихильником охорони праці у себе на підприємстві», – відзначив Микола Радіонов.

Джерело: офіційний портал ДержпраціВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.