Уряд схвалив Порядок розроблення та затвердження професійних стандартів

31 травня 2017 58
31.05.2017 Уряд на своєму засіданні затвердив Порядок розроблення та затвердження професійних стандартів.

Мінсоцполітики розробило проект відповідної постанови на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (схвалено на засіданні КМУ 11.01.2017 № 1).

У Мінсоцполітики зазначають, що основним фактором конкурентоспроможності, економічного зростання та ефективності виробництва є сьогодні наявність фахівців, здатних професійно виконувати поставлені перед ними виробничі завдання. Ринок праці потребує кваліфікованих працівників, рівень освіти і професійної підготовки яких відповідає актуальним потребам роботодавців у компетентності фахівців.

Впровадження профстандартів сприятиме наближенню Національної системи кваліфікацій до європейських вимог, удосконаленню освітніх стандартів, приведенню змісту підготовки кадрів у відповідність до потреб роботодавців, підтвердженню результатів професійного неформального навчання, підвищенню якості робочої сили.

Затвердженим Урядом Порядком установлено загальні вимоги до процедур розроблення, громадського обговорення, погодження, затвердження та перегляду професійних стандартів.

Джерело: Урядовий порталВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.