• Головна сторінка
 • » Новини
 • » Оприлюднено проект наказу «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом»

Оприлюднено проект наказу «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом»

23 травня 2017 82
Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом», розроблений Держпраці згідно з вимогами ст. 28 ЗУ «Про охорону праці».

Проект акта підготовлено з метою правового регулювання охорони праці з урахуванням сучасного соціально-економічного стану України, усунення недоліків чинних Правил та підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці в галузі. Розроблення проекту акта відбувається шляхом внесенням змін до чинних Правил.

Регуляторний акт та аналіз його регуляторного впливу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій або електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту наказу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail:  dsp@dsp.gov.ua.

Скачати документи:

Проект наказу

Зміни до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблиця
Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.