Усі нюанси розслідування нещасних випадків — на новому семінарі з охорони праці

6 листопада 2015
181
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

15 грудня 2015 року журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» та центр з охорони праці «ПРАКТИК» організовують семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві. Проведення розслідування комісією підприємства: актуальні питання та практичні поради»

15 грудня 2015 року журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» та центр з охорони праці «ПРАКТИК» організовують семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві. Проведення розслідування комісією підприємства: актуальні питання та практичні поради».

Слухачі семінару отримають відповіді, зокрема, на такі актуальні питання:

  • з чого почати розслідування нещасного випадку;
  • який порядок повідомлення про нещасний випадок;
  • які документи слід оформити та кому надати у разі нещасного випадку на підприємстві;
  • як правильно скласти акти розслідування та на що звернути увагу;
  • чи всі нещасні випадки на виробництві пов’язуються з виробництвом;
  • яка відповідальність чекає на роботодавця.

Лектори:

Світлана ПІЛЬКЕВИЧ — страховий експерт з охорони праці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Києві. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці та викладання.

Олександр ПІЛЬКЕВИЧ — експерт з питань пожежної безпеки та охорони праці, адвокат. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці, пожежної безпеки та викладання.

Усі учасники гарантовано отримають СЕРТИФІКАТ, що підтверджує участь у семінарі!

Час проведення семінару: з 10:00 до 16:30.

Докладна інформація про програму та умови участі у семінарі — у Департаменті освітніх програм МЦФЕР: seminar@mcfr.ua, shop.mcfr.ua, 0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012

logo