На особистому прийомі Голови Держпраці з’ясовували особливості використання вогнегасників на шахтах

18 травня 2017 38

Протягом особистого прийому, що пройшов 17.05.2017, Голова Держпраці Роман Чернега обговорював з головним інженером Макіївського заводу «Факел» проблемні питання експлуатації продукції підприємства – шахтних вогнегасників на вуглевидобувних підприємствах України.

Було зазначено, у чому полягає різниця спеціалізованих вогнегасників для підземних робіт від звичайних промислових, які часто закуповуються підприємствами для застосування в шахтах, і в чому небезпека такої заміни.

Роман Чернега пообіцяв з’ясувати, який тип вогнегасника дозволяють використовувати нормативні акти з питань охорони праці, і в контексті доручення КМУ щодо перевірок шахт розібратися, чи відповідають наявні на підприємствах вогнегасники цим нормативам.
Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.