text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Збільшення ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці: стимулювання роботодавців для модернізації виробництва та забезпечення належних умов праці

  • 15 травня 2017
  • 49

В ефірі телеканалу «Інтер» Міністр соцполітики Андрій Рева наголосив на збереженні розміру ставки єдиного соціального внеску при проведенні пенсійної реформи.

За словами Міністра, Уряд стоїть на принциповій позиції проведення послідовної державної політики, а отже не переглядатиме розмір єдиного соціального внеску в сторону збільшення при проведенні пенсійної реформи.

«Сьогодні ставка єдиного внеску становить 22%. Лунали пропозиції про повернення до більшої ставки внеску, проте Урядом прийнято принципове рішення про збереження її розміру на такому ж рівні», – заявив Міністр соціальної політики.

Він також повідомив, що розмір ставки збільшиться лише для підприємств, зі шкідливими умовами праці:

  • на 15% для підприємств з робочими місцями по Списку 1;
  • на 7% для підприємств з робочими місцями по Списку 2.

«Є письмова домовленість з роботодавцями і профспілками про збільшення розміру ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці. Цей крок стимулюватиме роботодавців модернізувати виробництво та забезпечити належними умовами праці своїх працівників. Крім того, збільшення ставки стане ресурсом для дострокового виходу на пенсію таких робітників», – підкреслив Андрій Рева.

Джерело: офіційний веб-портал Міністерства соціальної політики України


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся