У суді підтверджено законність дій ГУ Держпраці у Львівській області при перевірці підприємства

12 травня 2017
122
Середній бал: 5 із 5

Львівський окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій ГУ Держпраці у Львівській обл. щодо Приватного акціонерного товариства «Перемишлянський приладобудівний завод «Модуль».

Уповноважені особи ГУ Держпраці у Львівській обл. застосували штрафні санкції щодо підприємства у розмiрi 58 000 грн за порушення вимог трудового законодавства, а саме:

  • розмір мінімальної заробітної плати не дотримувався у повному обсязі;
  • працівники не отримували доплату за роботу в нічний час та оплату у подвійному розмірі за роботу у святкові i неробочі дні.

У липні минулого року підприємство звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до ГУ Держпраці у Львiвськiй обл. про визнання протиправною i скасування постанови начальника ГУ Держпраці у Львiвськiй обл. про накладення штрафу у розмiрi 58 000 грн.

Колегія суддів Львівського окружного адмінсуду не задовільнила цю апеляційну скаргу. Суд дійшов висновку, що покликання позивача на незаконність проведення перевірки, а відтак і незаконність винесеної за її результатами постанови про накладення штрафу, є безпідставними та необґрунтованими. Позапланова перевірка проводилася службовими особами ГУ Держпраці у Львівській обл. на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений законом.

Джерело: офіційний портал Держпраці


logo