text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

У суді підтверджено законність дій ГУ Держпраці у Львівській області при перевірці підприємства

  • 12 травня 2017
  • 83

Львівський окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій ГУ Держпраці у Львівській обл. щодо Приватного акціонерного товариства «Перемишлянський приладобудівний завод «Модуль».

Уповноважені особи ГУ Держпраці у Львівській обл. застосували штрафні санкції щодо підприємства у розмiрi 58 000 грн за порушення вимог трудового законодавства, а саме:

  • розмір мінімальної заробітної плати не дотримувався у повному обсязі;
  • працівники не отримували доплату за роботу в нічний час та оплату у подвійному розмірі за роботу у святкові i неробочі дні.

У липні минулого року підприємство звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до ГУ Держпраці у Львiвськiй обл. про визнання протиправною i скасування постанови начальника ГУ Держпраці у Львiвськiй обл. про накладення штрафу у розмiрi 58 000 грн.

Колегія суддів Львівського окружного адмінсуду не задовільнила цю апеляційну скаргу. Суд дійшов висновку, що покликання позивача на незаконність проведення перевірки, а відтак і незаконність винесеної за її результатами постанови про накладення штрафу, є безпідставними та необґрунтованими. Позапланова перевірка проводилася службовими особами ГУ Держпраці у Львівській обл. на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений законом.

Джерело: офіційний портал Держпраці


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся