-

Повернено майже 2,5 млн грн заборгованих коштів працівникам Кузнецовського МКП

11 травня 2017
25
Середній бал: 5 із 5

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Кузнецовського МКП протягом тривалого періоду створювала напружену соціальну ситуацію у м. Вараш. Загострення проблеми відбулося після накладення арешту на рахунки с коштами КМПК.

Багаторазово це питання розглядали на засіданнях відповідних комісій міськради та облдержадміністрації. Втрутилася і тимчасова комісія при Рівненській ОДА з питань погашення заборгованості заробітної плати.

Фахівці Управління Держпраці в Рівненській обл. провели позапланову перевірку стосовно дотримання вимог трудового законодавства. Вони з’ясували, що на момент позапланової перевірки заборгованість із зарплати перед 211 робітниками складала 744 306 грн (порушення ч.1,2 ст. 115 КЗпП, ч.1 ст. 24 ЗУ «Про оплату праці»). Також не були виплачені розрахункові кошти 110 звільненим працівникам у сумі 1 727 596 грн (порушення ч.1 ст. 116 КЗпП).

Припис, отриманий керівництвом Кузнецовського МКП, за результатами позапланової перевірки, пришвидшив вирішення проблеми. Директор КМКП Ігор Семенюк запевнив, що вказані у приписі Управління Держпраці суми заборгованих коштів виплачено працівникам у повному обсязі.

Джерело: офіційний сайт Держпраці


logo