text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Повернено майже 2,5 млн грн заборгованих коштів працівникам Кузнецовського МКП

  • 11 травня 2017
  • 11

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Кузнецовського МКП протягом тривалого періоду створювала напружену соціальну ситуацію у м. Вараш. Загострення проблеми відбулося після накладення арешту на рахунки с коштами КМПК.

Багаторазово це питання розглядали на засіданнях відповідних комісій міськради та облдержадміністрації. Втрутилася і тимчасова комісія при Рівненській ОДА з питань погашення заборгованості заробітної плати.

Фахівці Управління Держпраці в Рівненській обл. провели позапланову перевірку стосовно дотримання вимог трудового законодавства. Вони з’ясували, що на момент позапланової перевірки заборгованість із зарплати перед 211 робітниками складала 744 306 грн (порушення ч.1,2 ст. 115 КЗпП, ч.1 ст. 24 ЗУ «Про оплату праці»). Також не були виплачені розрахункові кошти 110 звільненим працівникам у сумі 1 727 596 грн (порушення ч.1 ст. 116 КЗпП).

Припис, отриманий керівництвом Кузнецовського МКП, за результатами позапланової перевірки, пришвидшив вирішення проблеми. Директор КМКП Ігор Семенюк запевнив, що вказані у приписі Управління Держпраці суми заборгованих коштів виплачено працівникам у повному обсязі.

Джерело: офіційний сайт Держпраці


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся