text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Штраф у 288 000 грн загрожує керівнику підприємства Херсонщини за використання найманої праці без відповідного оформлення

  • 21 квітня 2017
  • 140

Держпраці повідомляє, що під час позапланової перевірки ПрАТ ім. Покришева (Голопристанський р-н) інспектори ГУ Держпраці у Херсонській обл. виявили факт використання найманої праці без відповідного оформлення.

Зокрема, на підприємстві з 3-ма найманими працівниками укладено договори про надання послуг з охорони майна, які мають всі ознаки трудових відносин.

За договором Виконавцю доручено здійснювати охорону майна Замовника (під майном розуміються багаторічні насадження та матеріальні цінності), визначено конкретний час початку і закінчення щоденної роботи: з 8.00 ранку до 8.00 ранку наступного дня. Також на цих працівників велись табелі обліку робочого часу та відомості нарахування заробітної плати.

Трудові відносини між робітниками та роботодавцем не були оформлені відповідно до вимог ч. 3 ст. 24 КЗпПУ: не видано відповідний наказ та не повідомлено територіальний орган ДФС про прийняття їх на роботу.

За результатами перевірки винесено приписи на усунення виявлених порушень, оформлено адміністративний протокол.

Вирішується питання про накладення штрафних санкцій. Таке порушення передбачає штраф у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Троє неоформлених працівників можуть обійтися роботодавцю у 288 000 грн.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся