17 квітня відзначається День пожежної охорони: вітаємо вогнеборців із професійним святом!

14 квітня 2017
283
Середній бал: 5 із 5

Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року №  555/2013 було запроваджено професійне свято – День пожежної охорони, який кожного року відзначається 17 квітня.

Кожного дня тисячі рятувальників несуть цілодобову пожежну службу на території всієї України і готові за першим викликом прийти на допомогу тим, хто її потребує. Кожного дня тисячі рятувальників, ризикуючи своїм життям, рятують життя інших людей від наслідків техногенних та природніх катастроф.

Державна служба з надзвичайних ситуації України демонструє високі показники роботи пожежників-рятувальників, надзвичайну злагодженість та професіоналізм своїх працівників. В найбільш складних ситуаціях робітники протипожежної охорони завжди виявляють високі моральні якості, самовідданість, мужність і особисту дисципліну.

Сумлінність та благородство рятувальників – приклад для всіх нас. Професія рятувальника не знає вихідних днів або свят, але пошанована вдячністю від усіх громадян України – від найменших до найстаріших.

Щиро дякуємо вам, вогнеборці, за продуктивну працю, вірність професійному обов’язку, героїзм та сміливість у боротьбі з незваним лихом.

logo