-

Трудові права працівників було обговорено на засіданні Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

12 квітня 2017
106
Середній бал: 5 із 5

На засіданні Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок побували фахівці Держпраці та представники профспілок. Під час обговорення були висвітлені питання виконання рішень виборних профспілкових органів щодо забезпечення гарантованих державою трудових прав членів профспілок.

В засіданні приймали участь:

  • начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар;
  • начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов;
  • заступник голови Федерації профспілок України Олександр Шубін;
  • директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнєцова;
  • голова правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв;
  • начальник відділення національної служби посередництва і примирення у Дніпропетровській області Ігор Чуб.

Виступаючи перед аудиторією, фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській обл. акцентували увагу на співпраці з соціальними партнерами в таких сферах:

Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській обл. підкреслив, що Головним управлінням постійно проводяться превентивні заходи для профілактики виробничого травматизму в області.

Проводиться й роз’яснювальна робота для підвищення правової грамотності в питаннях трудового законодавства, дотримання мінімальних соцгарантій в оплаті праці.

Було обговорено тему обміну інформацією та ефективної взаємодії між соціальними партнерами в рамках угоди про співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській обл. та обласним об’єднанням профспілок.

logo