Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Результатом планової перевірки для конотопського підприємства стала заборона виконувати роботи підвищеної небезпеки

  • 11 квітня 2017
  • 184

Під час планової перевірки ТОВ «Житлово-експлуатаційна дільниця «Сім вітрів» були виявлені численні порушеннями правил охорони праці. Тому Управління Держпраці у Сумській обл. заборонило підприємству виконання робіт на висоті та експлуатацію 19-ти ліфтів, що встановлені в житлових будинках.

Фахівцями Держпраці виявлено 70 порушень щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

«На момент проведення контрольного заходу у підприємства були відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме експлуатацію ліфтів, не задекларовано в Управлінні Держпраці у Сумській обл. виконання робіт на висоті, працівники, які допущені до виконання даних робіт, не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань.

Окрім того, робітники підприємства не були належним чином забезпечені спецодягом. Електротехнічних працівників не укомплектовано переносним захисним заземленням для захисту від ураження електричним струмом при виконанні робіт в електроустановках до 1000 В. Суб’єкт господарювання знехтував проведенням періодичних випробувань драбин, запобіжних поясів і страхувальних канатів, несправність яких може призвести до нещасних випадків.

Стосовно технічного стану ліфтів, то машинні приміщення деяких з них не захищені від попадання атмосферних опадів, а в редукторах виявлено протікання мастила» – прес-служба Держпраці.

Інспекторами Держпраці було перевірено 4-ри виробничих об’єкти підприємства та внесено 4-ри приписи щодо усунення порушень. Винні посадові особи підприємства будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати