Результатом планової перевірки для конотопського підприємства стала заборона виконувати роботи підвищеної небезпеки

11 квітня 2017
246
Середній бал: 5 із 5

Під час планової перевірки ТОВ «Житлово-експлуатаційна дільниця «Сім вітрів» були виявлені численні порушеннями правил охорони праці. Тому Управління Держпраці у Сумській обл. заборонило підприємству виконання робіт на висоті та експлуатацію 19-ти ліфтів, що встановлені в житлових будинках.

Фахівцями Держпраці виявлено 70 порушень щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

«На момент проведення контрольного заходу у підприємства були відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме експлуатацію ліфтів, не задекларовано в Управлінні Держпраці у Сумській обл. виконання робіт на висоті, працівники, які допущені до виконання даних робіт, не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань.

Окрім того, робітники підприємства не були належним чином забезпечені спецодягом. Електротехнічних працівників не укомплектовано переносним захисним заземленням для захисту від ураження електричним струмом при виконанні робіт в електроустановках до 1000 В. Суб’єкт господарювання знехтував проведенням періодичних випробувань драбин, запобіжних поясів і страхувальних канатів, несправність яких може призвести до нещасних випадків.

Стосовно технічного стану ліфтів, то машинні приміщення деяких з них не захищені від попадання атмосферних опадів, а в редукторах виявлено протікання мастила» – прес-служба Держпраці.

Інспекторами Держпраці було перевірено 4-ри виробничих об’єкти підприємства та внесено 4-ри приписи щодо усунення порушень. Винні посадові особи підприємства будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.


logo