Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Голова Держпраці зустрівся з представниками ФПУ: обговорено співпрацю у 2017 році

  • 6 квітня 2017
  • 61

На прохання Федерації профспілок України вчора (05.04. 2017) відбулася зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги з представниками членських організацій ФПУ.

На зустрічі було обговорено законодавчі перепони, що створюються Державною регуляторною службою в сфері реалізації Держпраці власних повноважень. Найбільше розбіжностей викликають деякі положення проекту порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Учасники засідання розглянули усі пропозиції щодо усунення цих розбіжностей та визначили спільний напрямок подальшої співпраці. Першочергово було вирішено запланувати зустріч між представниками громадських рад Держпраці та ДРС.

Не оминуло обговорення й питання підготовчої роботи Держпраці щодо перегляду постанови КМУ № 1290 від 17.11.1997 1997 «Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці». Представники профспілок запропонували спеціалістам Держпраці погоджувати з усіма галузевими профспілками документацію при розгляді клопотань міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо внесення будь-яких змін до Списків.

Наприкінці зустрічі її учасники визначили подальші дії щодо виконання Угоди про співпрацю між ФПУ та Держпраці у 2017 році.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати