Підприємство Харківщини оштрафовано на 1 млн 440 тис. грн

27 березня 2017
82
Середній бал: 5 із 5

Під час проведення планової перевірки ТОВ «Град строй СМУ» інспекторами ГУ Держпраці Харківської обл. було виявлено 15 працівників без належного оформлення трудових відносин із роботодавцем. Підприємство оштрафовано на суму 1 млн 440 тис. грн.

«Під час перевірки виявлено 15 працівників, з якими в порушення вимог статті 24 КЗпП України трудові відносини не були належним чином оформлені: відповідні договори з працівниками чи накази керівника про прийняття на роботу відсутні.

Відповідно до абзацу другого ст. 265 КЗпП України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Уповноваженою особою Головного управління Держпраці у Харківській області винесена постанова про накладення штрафу на підприємство на суму 1 млн 440 тис. грн» – прес-служба ГУ Держпраці Харківської області.


logo