Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Законність штрафів підтверджено в суді

  • 27 березня 2017
  • 77

Офіційний сайт Держпраці оприлюднив інформацію щодо рішення Вищого адміністративного суду за позовом ТОВ «Баск Ф» до Управління Держпраці у Сумській обл. Суд відмовив в задоволенні позову про скасування постанови про накладення штрафу за допуск до роботи без підписання трудового договору працівника, який загинув під час виконання своїх обов’язків.

Як повідомлялося раніше, 01.03.2016 року в Сумах під час робіт з утеплення фасаду новобудови штукатур-теплоізоляційник ТОВ «Баск Ф» впав з висоти 6-го поверху.

Комісією Управління Держпраці у Сумській обл. було встановлено, що працівник виконував трудові обов’язки без офіційного оформлення відносин з роботодавцем. Відповідно до ст. 265 КЗпПУ за порушення трудового законодавства підприємство було оштрафоване на 41 340 грн, що дорівнювало 30 мінімальним зарплатам (на момент вчинення правопорушення).

Законної сили також набули ще 2 рішення апеляційного суду про відмову в задоволенні позовів суб’єктів господарювання до Управляння Держпраці у Сумській обл. щодо скасування постанов про накладення штрафу згідно зі ст. 265 КЗпПУ.

Це стосується перевірки КП «Редакція газети «Сумщина», коли фахівцями Держпраці було виявлено порушення роботодавцем законодавства щодо оформлення трудових відносин з 4 працівниками. Штраф для підприємства становив 174 тис. грн.

Подібна ситуація склалася у ТОВ «Летранс Групп». Державними інспекторами  виявлено допуск до роботи без підписання трудового договору 1-го працівника. Підприємство оштрафовано на 43,5 тис. грн.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати