320 000 грн заплатить підприємство Львівщини за недопуск інспектора до перевірки

21 березня 2017
136
Середній бал: 5 із 5

До ГУ Держпраці у Львівській обл. надійшла ухвала Яворівського районного суду в рамках кримінального провадження за ст. 172 КК України про призначення  проведення позапланової перевірки  на ТзОВ «Еней» щодо додержання трудового законодавства, зокрема оформлення трудових відносин.

На виконання рішення суду інспектори ГУ Держпраці у Львівській області  спільно з оперуповноваженими Яворівського відділу поліції  відвідали ТзОВ «Еней» для проведення перевірки. Однак керівництво товариства відмовило у допуску до проведення  перевірки.

Відтак 16.03.2017  ГУ Держпраці у Львівській області відповідно до ст. 265 КЗпП України за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин  було винесено постанову про застосування штрафної санкції у 100-кратному розмірі мінімальної заробітної плати – 320 000 грн.

Увага!

Інспектор Держпраці має право на проведення перевірки за наявності у нього службового посвідчення та направлення на перевірку. Підприємства на вимогу інспектора повинні надати необхідні для перевірки документи.


logo