text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Безпека праці лісових господарств Сумщини під пильним наглядом Держпраці

  • 14 березня 2017
  • 50

Управління Держпраці у Сумській області повідомило про проведення семінарів-нарад з охорони праці в лісовій галузі в рамках виконання плану роботи на 2017 рік Департаментом нагляду в промисловості й на об’єктах підвищеної небезпеки та за сприяння Державного агентства лісових ресурсів України.

Наради проходили на території 3-ох Державних підприємств Сумської області:

  • ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство»;
  • ДП «Шосткінське лісомисливське господарство»;
  • ДП «Конотопське лісове господарство».

«Учасники заходу обговорили питання попередження виробничого травматизму на підприємствах лісового та мисливського господарства, особливості здійснення наглядової діяльності та проведення превентивних заходів органами Держпраці в агропромисловій та соціально-культурній сферах. У ході семінару було розглянуто динаміку рівня виробничого травматизму й причини його виникнення, наголошено на важливості врахування природного неконтрольованого фактору ризику під час виконання робіт у лісі.

Практичною частиною семінару-наради було ознайомлення зі станом охорони праці в лісових та лісомисливських господарствах Сумщини.

Участь у заході взяли: заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС Департаменту нагляду в промисловості й на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України, головний технічний інспектор ЦК Профспілки працівників лісового господарства, заступники начальників та спеціалісти обласних управлінь лісового та мисливського господарства, відповідальні за організацію питань охорони праці обласних підприємств лісового господарства» – прес-служба Управління Держпраці у Сумській області.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся