У Маріуполі повідомлено про підозру посадовцю, який приховав факт травматизму на підприємстві

13 березня 2017
107
Середній бал: 5 із 5

9 березня 2017 року прокуратурою № 2 м. Маріуполь повідомлено про підозру посадовцю одного з найбільших підприємств міста у вчиненні грубого порушення законодавства про працю, за яке передбачена кримінальна відповідальність.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2016 року працівник ПрАТ «Азовзагальмаш» отримав виробничу травму, в результаті якої у нього діагностовано переломи пальців ніг. Однак, всупереч законодавству, підозрюваний, будучи заступником директора та виконувачем обов’язків начальника цеху вказаного підприємства, знаючи про факт виробничого травматизму, не вжив жодних заходів щодо його належної реєстрації та умисно приховав даний факт.

Таким чином, постраждалого працівника позбавлено гарантованого забезпечення своєчасною та повною соціальною допомогою у випадках отримання травми в результаті нещасного випадку на виробництві.

Лише після втручання Маріупольської місцевої прокуратури № 2, соціальні права постраждалого поновлено, йому виплачено гарантовану матеріальну компенсацію та лікарняні.

На теперішній час триває досудове розслідування» – прес-служба прокуратури Донецької області.


logo