На Донеччині стався нещасний випадок внаслідок порушення вимог законодавства про охорону праці

9 березня 2017
86
Середній бал: 5 із 5

За повідомленням прес-служби прокуратури Донецької області, в понеділок (06.03.2017) близько 16 години до правоохоронних органів надійшло повідомлення про нещасний випадок на виробництві. Інцидент стався з маляром-штукатуром на території посту електричної централізації станції Маріуполь-Порт регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

«На місце події виїхала слідчо-оперативна група у складі представників прокуратури, поліції та судово-медичного експерта.

Попередньо  з’ясовано, що мешканка м. Маріуполя 1963 р.н. в цей день виконувала штукатурні роботи в приміщеннях кабінетів на третьому поверсі поста електричної централізації станції Маріуполь-Порт та випала на вулицю через віконний отвір, внаслідок чого отримала травми не сумісні з життям.

Дані за цим фактом внесені до ЄРДР з попередньою кваліфікацією за ч.2 ст.271 КК України (порушення вимог законодавства про охорону праці).

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Маріупольська місцева прокуратура №1» – прес-служба прокуратури Донецької області.


logo