+25% до фінансування охорони праці в лісгоспах Кіровоградщини

7 березня 2017
36
Середній бал: 5 із 5

На офіційному сайті Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства з`явилася інформація щодо збільшення фінансування витрат на охорону праці у держлісгоспах області в 2016 році на 25% порівняно із 2015 роком. Це позитивно вплинуло на стан охорони праці.

«У 2016 році витрати підвідомчих підприємствах на охорону праці становили 1 млн 745 тис. грн, у 2015-му – 1 млн 397 тис. грн. Частка витрат на заходи з охорони праці становила 0,82 % від реалізації продукції усіма підприємствами. З розрахунку на одного працюючого – 1983 грн.

За минулий рік у лісових господарствах області не сталося випадків виробничого травматизму. Працівники були повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. Систематично проводився техогляд автотракторної та вантажопідіймальної техніки. У повному обсязі виконано завдання  «Галузевої програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки» на 2016 рік.

Упродовж звітного періоду лісогосподарські підприємства провели навчання з питань охорони праці працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, обстежили санітарно-побутові приміщення й виробниче устаткування щодо можливості його подальшого безпечного використання у виробництві. За результатами цієї роботи усунуто низку недоліків.

У лісгоспах пройшов тиждень охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». За його результатами визначили та відзначили переможців – працівників усіх лісгоспів та виробничих підрозділів» – прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.


logo