Чи потрібно повідомляти ДФС про прийняття працівника на роботу за сумісництвом?

13 листопада 2015
162
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Державна служба України з питань праці пояснює, чи потрібно подавати повідомлення до Державної фіскальної служби при оформленні працівника на роботу за внутрішнім сумісництвом?

Державна служба України з питань праці (Держпраці) пояснює, чи потрібно подавати повідомлення до Державної фіскальної служби при оформленні працівника на роботу за внутрішнім сумісництвом?

Сумісництво — це виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом. Це зазначено у пункті 1 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43.

Держпраці зазначає, що при прийнятті працівника на роботу на умовах сумісництва (внутрішнього або зовнішнього) обов’язковим є укладання трудового договору, який оформлюється шляхом видання наказу чи розпорядження власника або уповноваженого ним органу, та повідомленням до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх, як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

logo