160 тис. грн виплатять сім`ям загиблих на шахті Львівщини із Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

3 березня 2017
57
Середній бал: 5 із 5

Сім'ям загиблих і постраждалих у Львівській обл. шахтарів виплатять компенсації. Про це у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Звичайно, буде. Справа в тому, що до сфери управління міністерства входить державна служба праці. Розслідування нещасних випадків на виробництві здійснюється за її безпосередньої участі. Тому Чернега, керівник служби, одночасно з прем'єром вже там", – зазначив Рева.

Також він зауважив: "Крім того, сім'ї загиблих і потерпілі мають право на компенсацію за рахунок нашого фонду з тимчасового соціального захисту від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Зараз вони, правда, зливаються в один фонд. Там встановлені такі виплати, які в таких випадках виплачуються сім'ям загиблих і постраждалих. Зокрема, сім'ям загиблих має бути виплачено 160 тисяч гривень, або 100 прожиткових мінімумів, станом на 1 січня 2017 року, ... на кожну сім'ю і 32 тисячі гривень, або 20 прожиткових мінімумів, на кожного утриманця у цих сім'ях".

Міністр припустив, що прем'єр також не залишить ці родини без уваги.

"Напевно додаткові кошти будуть виплачені вже в рамках допомоги більше тих сум, які передбачені чинним законодавством", – зазначив Рева.

Нагадаємо, що вчора (02.03.2017) на шахті Львівщини стався вибух метану. Докладніше читайте ТУТ.

logo