Увага шахраї!

27 січня 2017
246
Середній бал: 5 із 5

Держпраці попереджає бізнес про випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом держінспекторів.  Вони начебто мають перевірити укладання трудових договорів та оплату праці найманих робітників. Погрожуючи величезними санкціями, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про ці події повідомили територіальні підрозділи Держпраці у  Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Зверніть увагу! Під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки саме цього роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Підприємець має право не пустити осіб, що прийшли для перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до поліції або органів Держпраці.

Нагадуємо, що на порталі "Служби охорони праці" можна ознайомитися з повним переліком штрафів для підприємців.

logo