Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

З 1 січня 2017 року роботодавці платитимуть більше за використання нелегальної праці

  • 5 січня 2017
  • 448

За повідомленням Держслужби України з питань праці 1-го січня 2017-го року набуває чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України“.

Стаття 265 Кодексу законів про працю України передбачає застосування жорстких санкцій до юр. та фіз. осіб-підприємців, які користуються найманою працею, за ненадання можливості провести перевірку з питань дотримання законодавства про працю, перешкоджанню її проведенні у 3х-му розмірі мін заробітної плати, що визначена законом на час виявлення невідповідності (9600 грн).

Штраф становитиме 100х мін. заробітних плат (тобто 320000 грн), в тих випадках, якщо буде перешкоджання перевірці стосовно допущення до роботи без офіційного оформлення трудових відносин робітника. Такий самий штраф визначено для роботодавців, що оформлюють робітників на неповний робочий час, а отримують виконані роботи за повний робочий час, який встановлено на підприємстві. Та сама сума санкції чекає на роботодавців, що виплачують заробітну плату сплати єдиного внеску соцстрахування та податків. Роботодавець ще заплатить по 96000 грн за кожного робітника, щодо якого було скоєно порушення.

Якщо роботодавець порушить терміни оплати заробітної плати, інших виплат, що передбачені законами України про працю, більш е ніж на 1 міс або виплатить їх не в повному об’ємі, то розмір санкцій складатиме 9600 грн.

За невиконання мін. держгарантій в оплаті праці треба буде оплатити суму в 32000 грн за кожного робітника, до якого виявлено порушення.

Гарантії та пільги, які встановлені державою і передбачаються законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про альтернативну (невійськову) службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, обов’язкові для кожного роботодавця, якщо ж вони порушуються, то сума санкцій складатиме 32000 грн за кожного робітника, до якого виявлено порушення.

Інші вимоги трудового законодавства, що були порушені роботодавцем, будуть загрожувати штрафом у розмірі 3200 грн.

Повний перелік штрафів можна подивитись ТУТ

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати